BanovićiIzdvojeno

BANOVIĆI, SERVISNE INFORMACIJE, četvrtak, 14.4.2022. godine

POLICIJA

Prema podacima koje smo dobili u Policijskoj upravi Banovići na području naše općine nisu zabilježeni slučajevi  narušavanja javnog reda i mira, nije bilo saobraćajnih nezgoda niti djela iz oblasti kriminaliteta.

U policiji kažu da su postupali po 6 prijava iz oblasti “ostali događaji”.

VATROGASCI 

Banovićki vatrogasci imali su miran dan i mirnu noć. Nije bilo požara na području naše općine.

HITNA SLUŽBA DOMA ZDRAVLJA BANOVIĆI

U Hitnu služnu DZ Banovići tokom protekla 24 sata na pregled se javilo 56 pacijenata. Trinaest pacijenata upućeno je na UKC Tuzla.

TOPLANA       

Iz toplane obavještavaju korisnike daljinskog grijanja da će sezona grijanja 2021/2022 biti produžena i poslije 15. aprila budući da su meteorolozi najavili novo zahlađenje koje će potrajati i nakon isteka datuma predviđenog za završetak sezone grijanja. O završetku sezone grijanja korisnici će biti blagovremeno obaviješteni.

POLICIJSKE KONTROLE U SAOBRAĆAJU

U cilju povećanja stepena bezbjednosti učesnika u saobraćaju službenici PU Banovići i u aprilu izvode veći broj akcija pojačanih kontrola. Za petak, (15.4.) najavljena je radarska kontrola. Policija će ovu kontrolu vršiti na Oskovi od 13.00 do 15.00 sati.

Slično:

Back to top button